Moc korzyści

Ostatnia aktualizacja: 2020-08-04 09:54

EFECTA 95 4,39 zł
EFECTA DIESEL 4,35 zł
verva 98 4,69 zł
verva ON 4,54 zł
gaz LPG 2,02 zł
kompresor bez opłat
odkurzacz (5 min.) 2,00 zł
myjnia program 1 13,99 zł
myjnia program 2 15,99 zł
myjnia program 3 17,99 zł
myjnia program 4 19,99 zł
Powyższa informacja służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty, rekomendacji ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zakupu na zaprezentowanych warunkach. Informacja ta, w szczególności, nie stanowi oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny.

 W ramach swojej działalności Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. od 2008r prowadzi stację paliw w ramach sieci Polskiego Koncernu Naftowego Orlen: początkowo pod brandem BLISKA, a od maja 2015r. pod marką PREMIUM PKN ORLEN.

Stacja mieści się w Kleszczowie przy ulicy Głównej 37, pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu oferując stały dostęp i możliwość zakupu paliw oraz towarów sklepowych.

Stacja prowadzi sprzedaż detaliczną oleju napędowego, benzyny oraz gazu LPG. Paliwa dostępne są również w standardzie VERVA. Dla wygody i sprawności obsługi naszych klientów wszystkie stanowiska tankowania są samoobsługowe, również LPG. Dla wygody kierowców i szybkości obsługi dużych samochodów posiadamy także stanowisko ON TIR.

Na terenie obiektu znajduje się automatyczna myjnia samochodowa z czterema programami mycia. Myjnia przeznaczona jest dla pojazdów osobowych oraz lekkich dostawczych. Dla pełnej obsługi podróżnych  na terenie stacji jest  kompresor oraz odkurzacz.

Nasza stacja jest jedną z kilkuset stacji DOFO w sieci PKN ORLEN i spełnia wszystkie standardy obowiązujące dla marki PREMIUM. Oferuje również pełną gamę produktów dostępnych we wszystkich stacjach PKN ORLEN, w tym: program lojalnościowy VITAY, punkt gastronomiczny STOP CAFE z szeroką ofertą kanapek, napojów gorących i słodkich przekąsek, stanowisko sprzedaży HOT-DOG - ów oraz inne oferty i akcje promocyjne jednolite w całej sieci ORLEN. Stacja realizuje płatności kartami płatniczymi oraz w ramach programów płatniczych: FLOTA, DKV, UTA.

Funkcjonujący przy stacji sklep jest szeroko zaopatrzony w artykuły motoryzacyjne - realizujemy indywidualne zamówienia klientów, spożywcze oraz inne niezbędne w podróży.

Dla naszych klientów ciągle się rozwijamy, doskonalimy nasze umiejętności i poddajemy stałej ocenie przez system ankiet w ramach programu Badanie Satysfakcji Klienta. Naszą dewizą jest sprzedaż paliw i produktów najwyższej jakości, w pełni profesjonalna obsługa klienta oraz radość i satysfakcja z osiąganych celów.

 

 

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. w Kleszczowie ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik Stacji Paliw

Miejsce pracy: stacja paliw „ORLEN” w Kleszczowie

 

Praca w systemie zmianowym, całodobowym.

Oferujemy: pracę w profesjonalnym, miłym zespole, w oparciu o standardy PKN ORLEN.

Wymagania: wykształcenie średnie, ukończony kurs minimum sanitarne,  ukończony kurs obsługi kas fiskalnych, książeczka zdrowia do celów sanitarnych, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na stacji paliw.

Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, ukończony kurs pierwszej pomocy.

Oferty zawierające CV i List motywacyjny można składać w naszej siedzibie (Kleszczów, ul. Główna 122) w godzinach 7.30 – 15.00, na stacji paliw w Kleszczowie (Kleszczów, ul. Główna 37) lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@arreks.com.pl w terminie do końca lutego 2020 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Spółki oraz pod numerem telefonu: 44 731 37 31.

Przypominamy o zawarciu w dokumentach aplikacyjnych zapisu treści:  

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji”.Część informacyjna zgodna z RODO

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Agencja Rozwoju Regionalnego ARREKS S.A., ul. Główna 122, 97-410 Kleszczów,

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@arreks.com.pl,

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres aktualnej rekrutacji jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy 

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie 

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

 

 

 BIZNESTANK

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty BIZNESTANK dedykowanej klientom biznesowym, dzięki której kupujesz po niższej cenie paliwa oraz wybrane usługi. Karta BIZNESTANK zapewnia:

- atrakcyjne rabaty już od pierwszego tankowania,

- szybką obsługę na stacji paliw dzięki zapisowi danych firmy w pamięci karty,

- dowolność fakturowania, umożliwiającą odbieranie faktur zbiorczych lub pojedynczych po każdej transakcji,

- dedykowany portal z wykazem transakcji, bieżącym poziomem zniżek itp.

- największą w Polsce sieć stacji paliw, stale aktualizowaną o nowe stacje z akceptacją karty

- błyskawiczne przystąpienie do programu.

Już dziś zarejestruj swoje dane na stronie biznestank.orlen.pl i przyjedź na naszą stację z kopią dokumentów potwierdzających prowadzenie działalności gospodarczej. Na miejscu podpisz formularz, odbierz kartę i ciesz się rabatami i wygodnymi rozliczeniami. W razie pytań pisać można na biznestank@orlen.pl lub dzwonić na całodobową infolinię + 48 501 235 682