Moc korzyści

Ostatnia aktualizacja: 2019-12-02 13:43

eurosuper 95 4,97 zł
ON 5,09 zł
verva 98 5,29 zł
verva ON 5,34 zł
gaz LPG 2,39 zł
kompresor bez opłat
odkurzacz (5 min.) 2,00 zł
myjnia program 1 13,99 zł
myjnia program 2 15,99 zł
myjnia program 3 17,99 zł
myjnia program 4 19,99 zł
Powyższa informacja służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty, rekomendacji ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zakupu na zaprezentowanych warunkach. Informacja ta, w szczególności, nie stanowi oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny.

 W ramach swojej działalności Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. od 2008r prowadzi stację paliw w ramach sieci Polskiego Koncernu Naftowego Orlen: początkowo pod brandem BLISKA, a od maja 2015r. pod marką PREMIUM PKN ORLEN.

Stacja mieści się w Kleszczowie przy ulicy Głównej 37, pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu oferując stały dostęp i możliwość zakupu paliw oraz towarów sklepowych.

Stacja prowadzi sprzedaż detaliczną oleju napędowego, benzyny oraz gazu LPG. Paliwa dostępne są również w standardzie VERVA. Dla wygody i sprawności obsługi naszych klientów wszystkie stanowiska tankowania są samoobsługowe, również LPG. Dla wygody kierowców i szybkości obsługi dużych samochodów posiadamy także stanowisko ON TIR.

Na terenie obiektu znajduje się automatyczna myjnia samochodowa z czterema programami mycia. Myjnia przeznaczona jest dla pojazdów osobowych oraz lekkich dostawczych. Dla pełnej obsługi podróżnych  na terenie stacji jest  kompresor oraz odkurzacz.

Nasza stacja jest jedną z kilkuset stacji DOFO w sieci PKN ORLEN i spełnia wszystkie standardy obowiązujące dla marki PREMIUM. Oferuje również pełną gamę produktów dostępnych we wszystkich stacjach PKN ORLEN, w tym: program lojalnościowy VITAY, punkt gastronomiczny STOP CAFE z szeroką ofertą kanapek, napojów gorących i słodkich przekąsek, stanowisko sprzedaży HOT-DOG - ów oraz inne oferty i akcje promocyjne jednolite w całej sieci ORLEN. Stacja realizuje płatności kartami płatniczymi oraz w ramach programów płatniczych: FLOTA, DKV, UTA.

Funkcjonujący przy stacji sklep jest szeroko zaopatrzony w artykuły motoryzacyjne - realizujemy indywidualne zamówienia klientów, spożywcze oraz inne niezbędne w podróży.

Dla naszych klientów ciągle się rozwijamy, doskonalimy nasze umiejętności i poddajemy stałej ocenie przez system ankiet w ramach programu Badanie Satysfakcji Klienta. Naszą dewizą jest sprzedaż paliw i produktów najwyższej jakości, w pełni profesjonalna obsługa klienta oraz radość i satysfakcja z osiąganych celów.

 

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. w Kleszczowie

ogłasza nabór na stanowisko: Pracownik Stacji Paliw

Miejsce pracy: stacja paliw „ORLEN” w Kleszczowie

Praca w systemie zmianowym, całodobowym.

Oferujemy: pracę w profesjonalnym, miłym zespole, w oparciu o standardy PKN ORLEN.

Wymagania: wykształcenie średnie, ukończony kurs minimum sanitarne,  ukończony kurs obsługi kas fiskalnych, książeczka zdrowia do celów sanitarnych, zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na stacji paliw.

Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,  ukończony kurs pierwszej pomocy, uprawnienia do obsługi dystrybutorów LPG.

Oferty zawierające CV i List motywacyjny można składać w siedzibie Spółki (Kleszczów, ul. Główna 122) w godzinach 7.30 – 15.00 lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@arreks.com.pl  w terminie do 8 października 2018 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Spółki oraz pod numerem telefonu:  44 731 37 31.

Przypominamy o zawarciu w dokumentach aplikacyjnych zapisu treści: 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.