Moc korzyści

Ostatnia aktualizacja: 2018-07-17 18:40

eurosuper 95 5,19 zł
ON 5,11 zł
verva 98 5,43 zł
verva ON 5,31 zł
gaz LPG 2,37 zł
kompresor bez opłat
odkurzacz (5 min.) 2,00 zł
myjnia program 1 10,00 zł
myjnia program 2 11,00 zł
myjnia program 3 12,00 zł
myjnia program 4 13,00 zł
Powyższa informacja służy wyłącznie celom informacyjnym i nie stanowi oferty, rekomendacji ani też kierowanego do kogokolwiek (lub jakiejkolwiek grupy osób) zaproszenia do zakupu na zaprezentowanych warunkach. Informacja ta, w szczególności, nie stanowi oferty w rozumieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny.

 W ramach swojej działalności Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. od 2008r prowadzi stację paliw w ramach sieci Polskiego Koncernu Naftowego Orlen: początkowo pod brandem BLISKA, a od maja 2015r. pod marką PREMIUM PKN ORLEN.

Stacja mieści się w Kleszczowie przy ulicy Głównej 37, pracuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu oferując stały dostęp i możliwość zakupu paliw oraz towarów sklepowych.

Stacja prowadzi sprzedaż detaliczną oleju napędowego, benzyn oraz gazu LPG.  Paliwa dostępne są również w standardzie VERVA. Dla wygody i sprawności obsługi naszych klientów wszystkie stanowiska tankowania są samoobsługowe, również LPG. Dla wygody kierowców i szybkości obsługi dużych samochodów posiadamy także stanowisko ON TIR.

Na terenie obiektu znajduje się automatyczna myjnia samochodowa z czterema programami mycia. Myjnia przeznaczona jest dla pojazdów osobowych oraz lekkich dostawczych. Dla pełnej obsługi podróżnych  na terenie stacji jest  kompresor oraz odkurzacz.

Nasza stacja jest jedną z kilkuset stacji DOFO w sieci PKN ORLEN i spełnia wszystkie standardy obowiązujące dla marki PREMIUM. Oferuje również pełną gamę produktów dostępnych we wszystkich stacjach PKN ORLEN, w tym: program lojalnościowy VITAY, punkt gastronomiczny STOP CAFE z szeroką ofertą kanapek, napojów gorących i słodkich przekąsek, stanowisko sprzedaży HOT-DOGów oraz inne oferty i akcje promocyjne jednolite w całej sieci ORLEN. Stacja realizuje płatności kartami płatniczymi oraz w ramach programów płatniczych: FLOTA, DKV, UTA.

Funkcjonujący przy stacji sklep jest szeroko zaopatrzony w artykuły motoryzacyjne - realizujemy indywidualne zamówienia klientów, spożywcze oraz inne niezbędne w podróży.

Dla naszych klientów ciągle się rozwijamy, doskonalimy nasze umiejętności i poddajemy stałej ocenie przez system ankiet w ramach programu Badanie Satysfakcji Klienta. Naszą dewizą jest sprzedaż paliw i produktów najwyższej jakości, w pełni profesjonalna obsługa klienta oraz radość i satysfakcja z osiąganych celów.