ARREKS Sp. z o.o.
ul. Szkolna 6
97-410 Kleszczów
tel: (+48) 44 731 37 31
fax: (+48) 44 731 37 32
bok@arreks.com.pl arreks@arreks.com.pl
nr BDO 000204746
Ikona Ikona Ikona Ikona

INTERNET / TELEFON / TELEWIZJA

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” Sp. z o. o. jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym i posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na tym rynku. Oferuje pełen zakres usług telekomunikacyjnych: od telefonii stacjonarnej i VOIP, przez szerokopasmowy dostęp do INTERNETU, po cyfrową telewizję JAMBOX. Działa na 350 km sieci kablowej, w tym 130 km to nowoczesna sieć FTTH. Nasze usługi świadczymy dla prawie 2 tys. abonentów na terenie Gminy Kleszczów i poza nią.  

ARREKS posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników teletechnicznych, którzy czynnie uczestniczą w pracach teletechnicznych oraz stanowią niezawodny serwis dla naszych Abonentów. Jako operator gminnej sieci kablowej oraz własnej sieci radiowej świadczymy usługi w oparciu o technologie miedziane, światłowodowe oraz łącza radio - dostępowe. Te ostatnie pozwalają na świadczenie usługi szerokopasmowego dostępu do INTERNETU w gminach ościennych. Swoje doświadczenie wykorzystujemy również w projektach teletechnicznych, specyfikacjach sieci telekomunikacyjnych oraz nadzorach prac budowlanych i sieciowych w telekomunikacji. Cenimy profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług, dlatego posiadamy własny park narzędzi i urządzeń do prac na sieciach miedzianych, radiowych oraz światłowodowych.

Dzięki ścisłej współpracy i zaangażowaniu Gminy Kleszczów w rozwój i budowę sieci w nowoczesnej technologii FTTH, możemy rozwijać naszą działalność w nowych kierunkach i z nowymi usługami. Stały rozwój Spółki w zakresie usług telekomunikacyjnych pozwala nam nadążać za ofertą konkurencji i daje naszym Abonentom możliwość korzystania z naszych usług w korzystnych pakietach: TELEFON – INTERNET, INTERNET – TELEWIZJA oraz TELEFON – INTERNET – TELEWIZJA. Od czerwca oferujemy usługę telewizji cyfrowej JAMBOX z dostępem do kilkuset kanałów telewizyjnych, w tym przeszło 100 w jakości HD. Tym samym oferujemy naszym Abonentom pełną wygodę, wysoką jakość usług oraz profesjonalne wsparcie teletechniczne.

Do grona zadowolonych Abonentów sieci ARREKS należą mieszkańcy Gminy Kleszczów i Gmin sąsiednich, małe firmy, instytucje publiczne i duże przedsiębiorstwa. Aby zapewnić ciągłość usług oraz ich stałą, wysoką jakość współpracujemy z dużymi operatorami telekomunikacyjnymi oraz nieustannie poszerzamy swoją wiedzę  z zakresu nowoczesnych rozwiązań w telekomunikacji oraz rozszerzamy umiejętności sprawnej obsługi sieci światłowodowych i urządzeń telekomunikacyjnych. W naszych działaniach jesteśmy otwarci na innowacje i nowoczesne technologie, które przekazujemy naszym Abonentom w świadczonych usługach.

 

OSTRZEGAMY!


W związku z telefonicznymi ofertami sprzedaży książek telefonicznych oraz płyt CD, Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" Sp. z o. o. informuje, że nie prowadzi takiej sprzedaży.

Wszelkie próby nakłonienia Państwa do zakupu powyższych produktów i powoływanie się w tym celu na „ARREKS” są równoznaczne z  próbą oszustwa przez osobę powołująca się na taką współpracę.

Równocześnie informujemy, że „ARRREKS” oferuje bezpłatny ogólnokrajowy spis Abonentów – w tym sieci „ARREKS”, w formie elektronicznej (płyta CD).

Zarząd ARR „ARREKS” Sp. z o. o.

 

W związku z sygnałami naszych Abonentów odnośnie możliwości wygrania nagród rzeczowych w konkursie/loterii/aukcji internetowej prowadzonej przez ARREKS, informujemy że ARR „ARREKS”         Sp. z o. o. nie organizuje, nie prowadzi oraz w żaden sposób nie wspiera konkursów/loterii/aukcji internetowych ani akcji promocyjnych prowadzonych drogą internetową. Pojawiające się na komputerach Abonentów informacje o wymienionych wyżej działaniach są wynikiem „złośliwego oprogramowania” (wirusa, robaka) podczas odwiedzania „zainfekowanych” stron www lub innych portali w sieci INTERNET.

W związku z powyższym ostrzegamy przed pochopnym przekazywaniem danych osobowych i adresowych drogą elektroniczną w szczególności w przypadkach opisanych powyżej. Aby zabezpieczyć swój sprzęt przed podobnymi „atakami” sugerujemy używanie najnowszych wersji programów ochronnych, antywirusowych oraz ich ciągłą aktualizację.

Osoby które spotkały się z opisaną wyżej sytuacją uprzejmie prosimy o zgłaszanie problemu i w miarę możliwości podanie strony www, na której pojawiał się nieprawdziwy komunikat (najlepiej zrzut ekranu) oraz wersji stosowanego oprogramowania antywirusowego.

Zarząd ARR „ARREKS” Sp. z o. o.

 

Pliki do pobrania


ankieta_tradycyjna_arreks.pdf Ankieta_tradycyjna_Arreks.pdf

 

Odnośniki

Ankieta elektroniczna

Urząd kominikacji elektronicznej

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | Ochrona danych osobowych