Moc korzyści

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. jest lokalnym operatorem telekomunikacyjnym i posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie na tym rynku. Oferuje pełen zakres usług telekomunikacyjnych: od telefonii stacjonarnej i VOIP, przez szerokopasmowy dostęp do INTERNETU po cyfrową telewizję JAMBOX. Działa na 350 km sieci kablowej w tym 130 km to nowoczesna sieć FTTH. Nasze usługi świadczymy dla prawie 2 tys. abonentów na terenie Gminy Kleszczów i poza nią.  

ARREKS posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników teletechnicznych, którzy czynnie uczestniczą w pracach teletechnicznych oraz stanowią niezawodny serwis dla naszych Abonentów. Jako operator gminnej sieci kablowej oraz własnej sieci radiowej świadczymy usługi w oparciu o technologie miedziane, światłowodowe oraz łącza radio - dostępowe. Te ostatnie pozwalają na świadczenie usługi szerokopasmowego dostępu do INTERNETU w gminach ościennych. Swoje doświadczenie wykorzystujemy również w projektach teletechnicznych, specyfikacjach sieci telekomunikacyjnych oraz nadzorach prac budowlanych i sieciowych w telekomunikacji. Cenimy profesjonalizm i wysoką jakość naszych usług dlatego posiadamy własny park narzędzi i urządzeń do prac na sieciach miedzianych, radiowych oraz światłowodowych.

Dzięki ścisłej współpracy i zaangażowaniu Gminy Kleszczów w rozwój i budowę sieci w nowoczesnej technologii FTTH możemy rozwijać naszą działalność w nowych kierunkach i z nowymi usługami. Stały rozwój Spółki w zakresie usług telekomunikacyjnych pozwala nam nadążać za ofertą konkurencji i daje naszym Abonentom możliwość korzystania z naszych usług w korzystnych pakietach: TELEFON – INTERNET, INTERNET – TELEWIZJA oraz TELEFON – INTERNET – TELEWIZJA. Od czerwca oferujemy usługę telewizji cyfrowej JAMBOX z dostępem do kilkuset kanałów telewizyjnych w tym przeszło 100 w jakości HD. Tym samym oferujemy naszym Abonentom pełną wygodę, wysoką jakość usług oraz profesjonalne wsparcie teletechniczne.

Do grona zadowolonych Abonentów sieci ARREKS należą mieszkańcy Gminy Kleszczów i Gmin sąsiednich, małe firmy, instytucje publiczne i duże przedsiębiorstwa. Aby zapewnić ciągłość usług oraz ich stałą, wysoką jakość współpracujemy z dużymi operatorami telekomunikacyjnymi oraz nieustannie poszerzamy swoją wiedzę  z zakresu nowoczesnych rozwiązań w telekomunikacji oraz rozszerzamy umiejętności sprawnej obsługi sieci światłowodowych i urządzeń telekomunikacyjnych. W naszych działaniach jesteśmy otwarci na innowacje i nowoczesne technologie, które przekazujemy naszym Abonentom w świadczonych usługach.

 

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARREKS” S.A. w Kleszczowie

 

ogłasza nabór na stanowisko: teleinformatyk

 

Miejsce pracy: ARR „ARREKS” S.A. - Centrala Abonencka: Kleszczów,  ul. Główna 45A

 

Oferujemy:

 • rozwojową pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole, w oparciu o nowoczesne technologie i rozwiązania telekomunikacyjne
 • możliwość rozwoju zawodowego i podwyższania kwalifikacji w procesie szkoleń i kursów

Wymagania:

 • wykształcenie średnie kierunkowe
 • biegła umiejętność obsługi komputera
 • język angielski w stopniu umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem instrukcji technicznych,
 • prawo jazdy kat. B
 • zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy na stanowisku: teleinformatyk, w tym do pracy na wysokości
 • komunikatywność, sumienność i dokładność
 • wysoka kultura osobista
 • gotowość do podwyższania swoich kwalifikacji w procesie szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Mile widziane:

 • praktyki zawodowe lub staż w zawodzie telemonter/teleinformatyk
 • znajomość technologii światłowodowej w tym FTTH
 • znajomość technologii radiowej
 • znajomość technik i standardów instalacyjnych
 • uprawnienia SEP kat. E do 1 kV
 • ukończony kurs pierwszej pomocy

 

Oferty zawierające CV i List motywacyjny można składać w siedzibie Spółki (Kleszczów, ul. Główna 122) w godzinach 7.30 – 15.00 lub drogą elektroniczną na adres: sekretariat@arreks.com.pl  w terminie do 31 października 2018 roku. Dodatkowe informacje można uzyskać w sekretariacie Spółki oraz pod numerem telefonu:  44 731 37 31.

Przypominamy o zawarciu w dokumentach aplikacyjnych zapisu treści:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

 

 

 

OSTRZEGAMY!


W związku z telefonicznymi ofertami sprzedaży książek telefonicznych oraz płyt CD, Agencja Rozwoju Regionalnego "ARREKS" S.A. informuje, że nie prowadzi takiej sprzedaży.

Wszelkie próby nakłonienia Państwa do zakupu powyższych produktów i powoływanie się w tym celu na „ARREKS” są równoznaczne z  próbą oszustwa przez osobę powołująca się na taką współpracę.

Równocześnie informujemy, że „ARRREKS” oferuje bezpłatny ogólnokrajowy spis Abonentów – w tym sieci „ARREKS”, w formie elektronicznej (płyta CD).

Zarząd ARR „ARREKS” S.A.

 

W związku z sygnałami naszych Abonentów odnośnie możliwości wygrania nagród rzeczowych w konkursie/loterii/aukcji internetowej prowadzonej przez ARREKS, informujemy że ARR „ARREKS” S.A. nie organizuje, nie prowadzi oraz w żaden sposób nie wspiera konkursów/loterii/aukcji internetowych ani akcji promocyjnych prowadzonych drogą internetową. Pojawiające się na komputerach Abonentów informacje o wymienionych wyżej działaniach są wynikiem „złośliwego oprogramowania” (wirusa, robaka) podczas odwiedzania „zainfekowanych” stron www lub innych portali w sieci INTERNET.

W związku z powyższym ostrzegamy przed pochopnym przekazywaniem danych osobowych i adresowych drogą elektroniczną w szczególności w przypadkach opisanych powyżej. Aby zabezpieczyć swój sprzęt przed podobnymi „atakami” sugerujemy używanie najnowszych wersji programów ochronnych, antywirusowych oraz ich ciągłą aktualizację.

Osoby które spotkały się z opisaną wyżej sytuacją uprzejmie prosimy o zgłaszanie problemu i w miarę możliwości podanie strony www, na której pojawiał się nieprawdziwy komunikat (najlepiej zrzut ekranu) oraz wersji stosowanego oprogramowania antywirusowego.

Zarząd ARR „ARREKS” S.A.